Περιγραφή
Διπλά ευεργετική κρέμα καθαρισμού με μαλακτικές και αντιγηραντικές ιδιότητες.Περιέχει οργανικά ενυδατικά εκχυλίσματα από αλόη, μολόχα,χαμομήλι,αργανέλαιο και γλυκό αμυγδαλέλαιο.Παραλληλα προφέρει αναζωογόνηση της επιδερμίδας και βαθύ καθαρισμό λόγω του συνδιασμού του υαλουρονικού οξέος και των βιταμινών Α, C και Ε που περιέχει η φορμουλά της. Δίνει μια μεταξένια αίσθηση χάρη στα αιθέρια έλαια του neroli και του γλυκού πορτοκαλιού.
Τρόπος χρήσης: Ανακινήστε πριν από τη χρήση. Εφαρμόστε σε μια βαμβάκι για να αφαιρέσετε το μακιγιάζ.
Συστατικα: νερο, γλυκερινη, dicaprylyl ether, glyceryl stearate se, φυτικα ελαια, βουτυρο καριτε (shea),ελαια αμυγδαλου *, φυτικο ελαιο αργκαν *, υαλουρονικο νατριο, εκχυλισμα απο ανθη χαμομηλιου *, εκχυλισμα aloe vera *, εκχυλισμα απο μολοχα, ελαια απο φλουδα γλυκου πορτοκαλιου,ελαια απο φλουδα πικρου πορτοκαλιου, τοκοφερολυκος αιθελυεστερας,ascorbyl palmitate, ,στεατικο οξυ, ασκορβικο οξυ, lauryl glucoside, κετυλικη αλκοολη, γαλακτικο οξυ, dicaprylyl carbonate, ελαιο γλυκερολης, λεκιθινη, βενζυλικη αλκοολη,βενζοικο νατριο, sodium dehydroacetate, κιτρικο οξυ, λεμονινη, λιναλοολη. * 100% βιολογικό προιόν.
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.